Карти Таро "Magic Jotter"

magicjotter
660,00
грн
Знайомтеся з нашою колодою "Magic Jotter" - вражаючою колекцією красиво розроблених карт, кожна з яких створена, щоб керувати та надихати вас на шляху самопізнання.
✨ Кожна карта в цій вишуканій колоді має матове ламінування, що забезпечує розкішне відчуття та гарантує довговічність на багато років досліджень. Двостороннє ламінування не лише додає до тактильного досвіду, але й підсилює яскраве, складне мистецтво.
? Карти мають елегантно закруглені кути, сучасний штрих, який робить тасування та обіг карти безшовним досвідом. Проходячи через кожну карту, ви відчуєте, що закруглені краї сприяють більш комфортному та інтуїтивному читанню.
? Насичені всіма необхідними символами та образами, традиційними для Таро, ця колода ідеально підходить як для початківців, так і для досвідчених ентузіастів Таро. Багаті, детальні ілюстрації на кожній карті служать воротами до розуміння глибших значень життя та всесвіту.
? Хоча ці карти є провідником до містичного світу, ми віримо в надання нашим користувачам знань про те, що справжня сила лежить всередині. Пам'ятайте, ці карти - інструменти для керівництва, але рішення та шляхи, які ви обираєте в житті, цілком та повністю за вами.
Вирушайте в подорож ясності та саморефлексії з нашою колодою "Magic Jotter", вашим супутником у розгадуванні таємниць життя.

Інструкція
https://drive.google.com/drive/u/1/folders/13BBp6XYJ_VNEGzTV7kYu7x3z2NiVdCTp
дивіться також
Click to order