Click to order
15-16 липня 2023
JOTTER на АМАЛЬГАМІ
як пройшов одеський фестиваль-ярмарок в кіностудії

  • Амальгама – це міський маркет, фестиваль, ярмарок та все разом. Я вперше брала в ньому участь, хоч мені здається що це вже третя Амальгама в Одесі. На одну я вирішила прийти тільки як покупець подивитися, що це за захід і яка там атмосфера. І, звичайно, вирішити, чи потрібно мені брати участь наступного разу.
Після довгої перерви з Гешефтами дуже не вистачало атмосфери, коли я продавала свої скетчбуки і стікери, скучила за спілкуванням з людьми та хотілося відчути все це знов. Амальгама був як ковток свіжого повітря.
Одні з перших продажів скетчбуків в мене були саме на таких схожих фестах як цей.
Скетчбуки я не робила нові, взяла ті що лежали на складі, а для стікерів забрала нові макети віддала на друк ще за 2 тижні до амальгами. Я не очікувала супер великих продажів так як фест новий і не дуже відомий. Але в мене була купа часу для спілкування і відпочинок на локаціі феста.
На фесті часто роблю знижки щоб розпродати стару колекцію і почати друкувати нову.

Ярмарок був з ранку до вечора і більше всього людей приходило після обіду ближче до вечора. Але потрібно було приїхати дуже рано щоб підготувати місце, забрати стенд, розкласти товари, перевірити чи нічого не забули для того щоб спокійно цілий день можна було продавати. Нам пощастило з місцем було не дуже спекотно (але парасольку від сонця я теж взяла). За столами була велика галявина де ми скинули речі і розклали килимок на якому успішно спав мій хлопець. На другий день фесту я вже взяла два килимки :)

Звісно я забула пакетики для стікерів тому я цілий день робила пакетики з пергаменту для випічки який купила в супермаркеті. Це перший папір до якого зовсім не клеївся скотч. Тому пакетики виходили такі собі. На другий день мама привезла пакетики з дому.
Доречі мама з сестрою теж брали участь. Вони продавали мамині вязані речі і досить успішно. Ще пощастило побачити моїх старих друзів з Києва.
Сто років не бачились тому я булу дуже рада що вони приїхали, хоч на декілька годин. Під кінець першого дня я урвала собі велике дзеркало ручної роботи і щаслива поїхала додому.
Я дуже рада що вдалося попасти на ярмарок. Все пройшло добре без катастроф та непередбачуваних ситуацій. Добра спокійна атмосфера яку я дуже хотіла відчути. І звісно продажі. Я нічого не очікувала але все навіть продалося добре. Що може бути краще продавати свої вироби прекрасним людям на прекрасному фесті в прекрасній атмосфері...
Ще побачимось!
Дякую що прочитали :)